ZAJĘCIA POZALEKCYJNE – I PÓŁROCZE 2023/2024
Lp. |
Nazwa zajęć |
Dzień/godzina |
Uczniowie klas |
Nauczyciel prowadzący |
1. |
Zajęcia rozwijające zdolności artystyczne |
Poniedziałek 11:45-12:30 |
Ib |
Marta Migut |
2. |
Zajęcia rozwijające zdolności polonistyczno - matematyczne |
Wtorek 11:45-12:30 |
IIb |
M. Szybisty |
3. |
Zajęcia wyrównawcze |
Wtorek 12:40-13:25 |
IIb |
M. Szybisty |
4. |
Zajęcia rozwijające – zdolności matematyczne i artystyczne |
Piątek 11:45-12:30 |
III |
E. Kozioł |
5. |
Zajęcia wyrównawcze |
Czwartek 11:45-12:30 |
III |
E. Kozioł |
6. |
Zajęcia wyrównawcze |
Piątek 11:45-12:30 |
IIa |
M. Nowak |
7. |
Zajęcia rozwijające zdolności polonistyczne i matematyczne |
Wtorek 12:40-13:25 |
IIa |
M. Nowak |
8. |
Zajęcia rozwijające zdolności polonistyczne i matematyczne |
Czwartek 11:45-12:30 |
Ia |
E. Rzucidło |
9. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki |
Piątek 12:40-13:25 |
VIII |
S. Cieśla |
10. |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia muzyczne |
Poniedziałek 12:40-13:25 |
VIa,b |
M. Gomółka |
11. |
Chór szkolny |
Poniedziałek 14:20-15:05 |
IVa, IVb, V, VIIa, VIIb |
M. Gomółka |
12. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty |
Piątek 12:40-13:25 co 2 tydz. |
VIII |
M. Pyrcz |
13. |
Zajęcia rozwijające zdolności teatralne |
Piątek 13:40-14:25 |
VIIa, VIIb |
M. Pyrcz E. Stanek |
14. |
Kółko j. angielskiego – egzamin ósmoklasisty |
Środa 13:35-14:20 Co 2 tydz. |
VIII |
J. Materna |
15. |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia |
Poniedziałek 12:40-13:25
|
IVa |
B. Kochanowicz |
15. |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia |
Piątek 12:40-13:25 |
IVb |
B. Kochanowicz |
16. |
Szkolne Koło Caritas |
Czwartek 10:45-11:30 raz w miesiące |
VI-VIII |
Ks. Marcin Olszewski |
17. |
SKS |
Poniedziałek 15:15-16:15 |
VII-VIII |
P. Gunia |
18. |
SKS |
Wtorek 15:15-16:15 |
VII-VIII |
P. Gunia |
19. |
Zajęcia z majsterkowania |
Wtorek 13:35-14:20 |
VIa, VIb |
K. Ożóg |
20. |
SKS |
Poniedziałek 7:00-8:00 |
VI |
D. Skała |
21. |
SKS |
Środa 7:00-8:00 |
VI |
D. Skała |
22. |
Basen |
Piątek 8:00-9:30 |
II-III |
P. Gunia K. Ożóg D. Skała |